به گزارش گیمین‌گرویتی، انیمه‌ای آنلاین بر اساس منطقه‌ی Hisui که در واقع دنیای بازی Pokemon Arceus است در مراسم Pokemon Present بیست و هفتم فوریه ، معرفی شد. انیمه‌ی سریالی، داستان خاص به خود را دنبال خواهد کرد و انتظار آن می‌رود تا در سال ۲۰۲۲ پخش شود.

کمپانی Pokemon با رونمایی از یک طرح هنری انیمه را معرفی کرد. در طرح، مربی پوکمانی می‌بینیم که در حال قدم زدن در محیطی برفی است با نیم‌نگاهی به پشت سر که سایه‌ی یک Hisuian Zorua (یکی از پو‌کمان‌ها) مشخص است.

منطقه‌ی Hisui درست مانند دیگر مناطق دنیای Pokemon در بردارنده‌ی گونه‌های مختلف Pokemon است و Zorua نیز شامل آن می‌شود.

در معرفی، توضیح داده شد که انیمه پخش‌ انلاین خواهد داشت و می‌شود پیش‌بینی کرد در کانال یوتیوب رسمی Pokemon به شکلی کوتاه پخش خواهد شد. سابقاً در سال ۲۰۲۱ کمپانی Pokemon انیمه‌ی کوتاه دیگری تحت عنوان Pokemon Evolutions در ۸ قسمت پخش کرده بود. این کار کمپانی بخشی از سنت Pokemon است که مناطق مختلف دنیای بازی را به تصویر می‌کشد.

پیش از اعلام شده بود که انیمه‌ای بر اساس Pokemon Legends: Arceus ساخته خواهد شد، با این حال بعد از معرفی اولیه، حالا اطلاعات بیشتری در سایت رسمی‌ Pokemon در اختیار است. در حال حاضر انتظار می‌رود تابستان امسال انیمه منتشر شود. عهده دار ساخت انیمه استودیو‌ی شناخته‌شده‌ی Wit Studios، سازنده‌ی سه فصل اول Attack on TItans است.