به گزارش گیمین‌گرویتی آخرین و پرزرق و برق‌ترین بسته‌ی الحاقی بازی «Titan Quest» تحت عنوان «Eternal Embers» برای کامپیوتر‌های شخصی منتشر شده‌است. «Eternal Embers» بازیکنان را به سفر در سرزمین‌های شرق دور می‌برد و در رویارویی با اساطیر آسیایی، مانند «Jade Emperor»، «The Ten Suns» و شاه‌اژدها‌ی ۴دریا قرار می‌دهد.

 

این بسته‌ی الحاقی شامل: ۴پرده‌ی جدید در بخش داستانی به همراه هیولا‌ها ودشمنان جدید، سلاح‌ها و همچنین «Mastery» جدید است.

 

درباره‌ی «Titan Quest: Eternal Embers» :

«Eternal Embers» در شرق دور و مصر روایت می‌شود و بازیکن را در یک سری مراحل، که شامل ۴ پرده و۱۵مرحله‌ی جانبی است، همراه می‌کند.

خصوصیات «Titan Quest: Eternal Embers»:

تا به اینجا درباره‌ی خط داستانی جدید بازی توضیح دادم. اما «Mastery» یازدهم، یکی دیگر از خصوصیات این بسته‌ی الحاقی است. بازیکنان می‌توانند «Master of Neidan» را برای کاراکتر خود انتخاب کنند. کیمیاگری عرفانی که توانایی ساخت انواع دم‌‌نوش‌ها و معجون‌های قدرتمند را دارد. و برای پیروزی در مقابل دشمنان میتواند از آن‌ها بهره‌بگیرد. ۷ نوع معجون جدید نیز به بازی اضافه شده است که می‌توانند توانایی‌های کاراکتر شما را قوی تر و مبارزه را به نفع شما تمام کنند. «Eternal Embers» همچنین گستره‌ای از زره‌ها و سلاح‌ها که مرتبط با فرهنگ و اساطیر شرق دور هستند را نیز با خود آورده است.