به گزارش گیمین‌گرویتی، MystiveDev به‌تازگی تریلری جدید از بازی Mirror Forge منتشر کرد که یک عنوان اول شخص الهام گرفته شده از Silent Hill و Stranger Things است.  Mirror Forge در سبک روانشناختی ترسناک خواهد بود که در حال حاضر برای عرضه در روز 29 سپتامبر (7 مهر) روی PC برنامه‌ریزی شده است.

MystiveDev در واقع فقط یک شخص است که بازی Mirror Forge را می‌سازد. در این عنوان بین واقعیت‌های ترس و دیوانگی سرگردان می‌شوید. از فعالیت‌های درون آن می‌توان به حل معما، کاوش در جهانی اتمسفریک و تلاش برای زنده ماندن از دست موجودات ترسناک اشاره کرد. شایان ذکر است که انتخابات شما هم در روایت داستانی درگیر کننده این بازی تاثیر گذار خواهد بود.

MystiveDev در رابطه با بازی خود گفت: «طراحی مراحل، محیط و شخصیت‌ها چه خوب و چه شیطانی باشند، همگی به‌صورت نمادین برای نشان دادن آشفتگی درونی شخصیت اصلی ساخته شده‌اند.»

تاکنون بیش از 250 نفر از تولید کنندگان محتوا در فضای مجازی (یوتیوبرها و استریمرهای توئیچ و ...) بازی Mirror Forge را تجربه کرده‌اند. MystiveDev همچنین افزود Mirror Forge در Wishlist بیش از 4100 نفر در استیم حضور دارد.

در Mirror Forge شما در نقش شخصیت Thomas Jackson بازی می‌کنید؛ فردی عادی و مشکل‌دار که 2 سال قبل در طول رانندگی حین مستی با یک درخت تصادف می‌کند. این تصادف باعث مرگ بچه و به کما رفتن دوست دختر او که Jill نام دارد می‌شود. وی چند ماه بعد با آغاز همه‌گیری ویروس کووید شغل خود را هم از دست می‌دهد. Thomas حال افسرده شده و سعی بر خودکشی دارد.

شاید فکر کنید همه اتفاقات داستان در خیالات او شکل می‌گیرد، اما کاغذی در بازی پیدا می‌شود که مشخص می‌کند آزمایشی عجیب باعث «انفجار Mirror Forge»، از هم پاشیدن فضا و زمان و جداسازی دنیای چندگانه شده است.  سپس چیزی از Outside وارد می‌شود؛ نیرویی حاضر در همه جا که از تاریک‌ترین ترس‌های انسان‌ها تغذیه می‌کند. این نیرو با تغییر و بر هم ریختن واقعیت، انسان‌ها را مقابل شیاطین درونی خود قرار می‌دهد.

تریلر اخیر بازی ویژگی‌های جدید نسخه نهایی را نشان می‌دهد. در این تریلر می‌توانیم مکانیک‌های جدیدی از گیم‌پلی را مشاهده کنیم. برای مثال، می‌توان از آینه‌ها برای جابه‌جایی بین بعدهای مختلف استفاده کرد. آثاری باستانی هم در MIrror Forge وجود دارند که استفاده از آن‌ها «لحظات قفل شده در زمان» را نشان می‌‌‌‌‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان می‌توان به محیط‌های نیمه جهان‌باز و صحنه‌های تعقیب‌وگریز اشاره کرد.