انیمه سینمایی Sword Art Online Progressive – Scherzo of a Dark Dusk که دنباله‌ای بر مجموعه Progressive است، پاییز امسال منتشر خواهد شد. به گزارش گیمین‌گرویتی، Aniplex پوستری جدید از این فیلم منتشر کرد. در این پوستر می‌بینیم که Asuna و Kirito به مبارزه با موجودی عظیم و گولم‌مانند می‌روند. پوستر مورد نظر همچنین نام تعدادی از بازیگران را هم مشخص می‌کند که شامل چهره‌هایی آشناست.

مجموعه سینمایی Sword Art Online Progressive یک ریبوت برای سری رمان‌های نوجوانانه و اصلی Sword Art Online است. رکی کاواهارا، خالق Sword Art Online، نویسندگی این مجموعه سینمایی را بر عهده دارد. سری Progressive داستان روزهای اول شروع کار Sword Art Online VRMMORPG را پوشش می‌دهد. Scherzo of a Dark Dusk دنباله اولین فیلم این سری یعنی Aria of a Starless Night است. در فیلم اول داستان از زاویه دید شخصیت Asuna روایت شد. Aria of a Starless Night دسامبر 2021 در تئاترهای آمریکای شمالی اکران شد.

در Scherzo of a Dark Dusk صداپیشگان قدیمی و کهنه‌کار یعنی یوشیتسوگو ماتسواوکا و هاروکا توماتسو به ترتیب نقش Kirito و Asuna را بر عهده دارند. علاوه بر این، پوستر فیلم بازگشت Argo را هم تایید می‌کند. شیوری ایزاوا مجددا در نقش شخصیت Argo بازی خواهد کرد. جزئیات بیشتر از کارمندان و استودیوی اصلی فیلم در وبسایت رسمی آن‌ها قابل مشاهده است.

در ادامه می‌توانید پوستر Sword Art Online Progressive – Scherzo of a Dark Dusk را مشاهده کنید:

استودیوی Aniplex در نوامبر 2021 ساخت فیلم Scherzo of a Dark Dust را تایید کرده بود. هنوز تاریخ اکران این فیلم در تئاترهای غربی مشخص نیست. با این حال شایان ذکر است که بگوییم Aria of a Starless Night یک ماه بعد از اکران در ژاپن، در تئاترهای آمریکای شمالی هم در دسترس قرار گرفت.

Scherzo of a Dark Dusk در پاییز سال 2022 اکران خواهد شد.